Pracownik ochrony z KPOF - zakład produkcyjny, Wrocław
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
7. 9. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy Kwalifikowanego Pracownika Ochrony do zakładu produkcyjnego na ul. Kwidzyńskiej we Wrocławiu.

Praca w systemie zmian 8/12/14/16/24, elastyczny grafik

Możliwość doróbek.

Obowiązki:

- obsługa PPOŻ

- patrole podległego terenu

- obsługa monitoringu

- kontrola osobowa i samochodowa

Oczekujemy:

- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

- pozwolenie na broń (paralizator)

- niekaralności

- umiejętności pracy w zespole

- sumienności i dokładności

Oferujemy:

- umowa o pracę lub umowa zlecenie

- dostęp do stołówki pracowniczej

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

- możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny: 885 877 556

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Technik ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584