Pracownik ochrony w biurowcu z orzeczeniem o niepełnosprawn.
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Delta Security
14. 9. 2024

Firma Delta Security poszukuje kandydata z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisku Pracownika Ochrony w nowoczesnym biurowcu we Wrocławiu
Lokalizacja: Wrocław, ul. Strzegomska (okolice Magnolii Park)
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku
- Kompleksowe szkolenie i wprowadzenie w pełen zakres obowiązków
- Bardzo dobre warunki pracy (biurowiec klasy A)
- Możliwość skorzystania z karty Medicover Sport
- System pracy 24/48
- Zgrany zespół
Wymagania:
- Niekaralność
- Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym (warunek konieczny)
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku ochrony (monitoring/centrala PPOŻ) lub na recepcji
- Komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Znajomość obsługi komputera
- Dyspozycyjność
- Solidność i punktualność
Obowiązki:
- Obsługa recepcji
- Weryfikacja dokumentów i przepustek
- Kontrola ruchu osób
- Kontakt z gośćmi, klientami oraz kurierami, udzielanie im informacji
Zapraszamy do przesyłania CV ze zdjęciem poprzez portal lento. Skontaktujemy się w tym samym dniu.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Technik ochrony środowiska Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045