Pracownik ochrony - ul. Wrocławska, sklep budowlany
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
9. 6. 2024

Jesteśmy jedną z największych firm w branży bezpieczeństwa, ochrony i usług utrzymania czystości w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Od ponad 30 lat dbamy o bezpieczeństwo wielu firm i gospodarstw domowych.

Oferta skierowana również dla Pań i studentów/studentek

Poszukujemy pracownika ochrony do sklepu budowlanego na ul. Wrocławskiej w Opolu!

Szukamy osób z doświadczeniem na monitoringu lub chętnych do nauki, biegle obsługujących komputer i smartfona!

Praca w systemie zmian 12-godzinnych

Obowiązki:

  • Monitorowanie obrazu z kamer w sklepie budowlanym w celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom i pracownikom
  • Reagowanie na wszelkie sytuacje awaryjne oraz raportowanie ich przebiegu i rozwiązania przełożonym
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów

Wymaganie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi systemów monitoringu i kontroli dostępu
  • Znajomość zasad BHP i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, dokładność i zdolność do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych
  • Niekaralność
  • Mile widziany status studenta/ki

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED
  • Pełne i bezpłatne umundurowanie
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach
  • Umowa zlecenie

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

- wysyłając swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie,

- dzwoniąc pod numer telefonu: 885 877 556 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00)

- wysyłając SMS o treści: Imię i Nazwisko - Opole

  • Praca Opole
  • Pracownik ochrony Opole
  • Rzeczoznawca budowlany Opole
  • Deweloper budowlany Opole
  • Technik ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. ochrony danych Opole
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Pracownik socjalny Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851