Pracownik ochrony- Sady
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Polpatron Sp. z.o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Polpatron zatrudni na stanowisko Pracownika Ochrony
Lokalizacja: Sady [k.Poznania
Praca w systemie zmianowym
Wymagania:
-obsługa komputera w stopniu podstawowym
-sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
-niekaralność
-dyspozycyjność
Oferujemy:
-pełne umundurowanie
-szkolenie wstępne z systemu elektronicznej dokumentacji służby i obsługi centrali SAP
-umowę zlecenie
Zadania na stanowisku:
-nadzór nad bezpieczeństwem obiektu
-przeciwdziałanie wejściu/wjazdu osób nie upoważnionych na teren obiektu
-nadzór nad centralą SAP (system przeciwpożarowy)
-raportowanie nieprawidłowości, zdarzeń zgodnie z procedurą
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00 lub przesłanie CV.
Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje. W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Młynarska 48 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Polpatron Sp. z o.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648