PRACOWNIK OCHRONY - praca na weekendy
  • 604552225
dolnośląskie, 604552225, dolnośląskie, Polska
ZARZĄDZANIE SP. Z O.O.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla naszego klienta w Oławie i w Brzegu pilnie poszukujemy PRACOWNIKA OCHRONY na obiekt handlowy.
Do podstawowych zadań osoby na to stanowisko będzie należało:
• ochrona obiektu handlowego - praca na weekendy (co drugi weekend) z możliwością dopracowania w tygodniu (dzie lub dwa)
• sumienna realizacja obowiązków służbowych
• przestrzeganie procedur obowiązujących na obiekcie
Wyżej wymieniona oferta dotyczy pracy w weekendy, ale równie jest możliwość pracy w tygodniu po wcześniejszych ustaleniach.
Wymagania stanowiska
• zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
• niekaralność
• dyspozycyjność
• mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie - nie jest to warunek konieczny!
• podstawowa znajomość obsługi komputera
• mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie OD ZARAZ w oparciu o umowę cywilnoprawną oraz terminowe wypłaty wynagrodzenia
• wsparcie przełożonego wraz z pełnym szkoleniem stanowiskowym
• atrakcyjną stawkę godzinową
• możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach
• obiekt z nowoczesnym systemem monitoringu
• wsparcie grupy interwencyjnej
• środki ochrony osobistej

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt mailowy: magdalena.zynda@ap-expert.pl lub telefoniczny: 604552225. Zachęcamy do aplikowania!!!

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny dolnośląskie
  • Pracownik biurowy dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179