Pracownik ochrony PILNE
  • Bielsko-Biała
pracownik ochrony PILNE
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
p.u sed-hut sa
25. 4. 2024

P.U. SED-HUT S.A. jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
pracownik ochrony
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zatrudnienie od zaraz
Praca 12 i 24h
Opis stanowiska:
ochrona obiektu ,patrolowanie, monitoring.
Wymagania:
-niekaralność
-dyspozycyjność
-sumienność
-zaangażowanie
-posiadanie aktualnego orzeczenie o niepełnosprawności-zakład pracy chronionej (orzeczenia rentowego lub z powiatowego / wojewódzkiego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności)
Oferujemy
-umowę z pełną składką ZUS
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne zatrudnienie
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych bądź kontakt telefoniczny:
Katarzyna Procner 506 - 294-003
www.sed-hut.pl

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Technik ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony danych Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532