Pracownik Ochrony - Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Kacper
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik Ochrony
Poszukuje odpowiedzialnych i sumiennych kandydatów na stanowisko Pracownik Ochrony z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i dobrze radzisz sobie w sytuacjach wymagających czujności i szybkości działania, ta oferta jest dla Ciebie!
Opis stanowiska:
- Monitorowanie obiektów i terenu firmy w celu zapewnienia bezpieczeństwa,
- Kontrola dostępu oraz rejestracja osób wchodzących i wychodzących,
- Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa,
- Patrolowanie obiektu i zapewnianie ochrony mienia,
- Współpraca z innymi pracownikami ochrony oraz obsługą techniczną.
Wymagania:
- Ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny),
- Umiejętność pracy w zespole,
- Niekaralność,
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej (w tym w nocy oraz w weekendy),
- Komunikatywność i odpowiedzialność,
- Uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony (mile widziane).
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
- Pracę w przyjaznym zespole,
- Elastyczny grafik pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV!

  • Praca Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Technik ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. ochrony danych Lublin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563