Pracownik ochrony obiektu biurowego - Katowice
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
HETMAN SP. Z O.O.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Spółka zatrudni pracownika ochrony na stanowisko:
Pracownik ochrony, portier.
Miejsce pracy: Katowice - Centrum
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia.
Zakres obowiązków:
- podstawowa umiejętność obsługi komputera (napisać i wysłać e-mail),
- obsługa centralki ppoż.,
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- nadzór i realizacja wymogów kontrahenta,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
- zmiany po 12 godzin [dzień / noc
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w branży ochrony
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
- Niekaralność
- Sumienność w wykonywaniu obowiązków
- Zatrudniamy również na zastępstwo zgodnie art. 738 K.c. i wyrokiem SN z dnia 26 listopada 1998 r., I PKN 458/98.
KONTAKT:
Tel. 7*8*3*0*0*3*2*1*4 - Adam

  • Praca Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Technik ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678