Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - Gronów
  • Gronów
lubuskie, Gronów, lubuskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
8. 5. 2024

Lider w branży ochrony w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

ZADANIA:

  • patrolowanie obiektu,
  • ochrona przed kradzieżą, dewastacją bądź włamaniem,
  • wykonywanie zadań w zakresie ochrony osób i mienia,
  • kontrola osób i pojazdów wjeżdżających na teren obiektu.
  • służby w godz. 22:00-06:00,

    weekendy i święta całodobowo.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność,
  • niekaralność,
  • rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie nocnym i całodobowym.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną sieci LUX MED,
  • pakiet świadczeń socjalnych ( świąteczne, wczasy pod gruszą itp.).

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 885 857 859

  • Praca lubuskie
  • Pracownik produkcji lubuskie
  • Pracownik produkcji Ośno Lubuskie
  • Pracownik biurowy lubuskie
  • Pracownik biurowy Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293