Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
23. 3. 2024

GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska:

Pracownik rekontroli towaru

- Panie również zapraszamy do aplikowania!

Zadania:

  • Ochrona obiektu
  • Sprawdzanie zgodności palet z wysyłką
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych
  • Przestrzeganie procedur obowiązujących na obiekcie

  • Praca ze skanerem
  • Popołudniowe godziny pracy 14:00-22:00

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie - nie jest to warunek konieczny!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie 28 zł brutto/h
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Wsparcie przełożonego
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Darmowe, pełne umundurowanie
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

Aplikację proszę składać poprzez przesyłanie CV.

  • Praca Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Technik ochrony środowiska Koszalin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Koszalin
  • Specjalista ds. ochrony danych Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714