Pracownik Ochrony Nowy Sącz
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, podkarpackie, Polska
ipracujzdalnie.pl
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Dla naszego wieloletniego Klienta, poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownika Ochrony w Nowym Sączu.

Codzienne obowiązki:

  • Monitorowanie obiektu, kontrola dostępu, cykliczne obchody obiektu,
  • Ochrona mienia znajdującego się na terenie obiektu.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca "od zaraz".

Wymagania

  • Orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Niekaralność,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik ochrony Nowy Sącz
  • Technik ochrony środowiska Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ochrony danych Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Nowy Sącz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Nowy Sącz
  • Pracownik kolei Nowy Sącz
  • Pracownik umysłowy Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik fizyczny Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544