Pracownik ochrony niekwalifikowany
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
IMPEL
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Obiekt Handlowy Piaseczno
Zadania: Ochrona obiektu i zapobieganie kradzieży
Wymagania: zaangażowanie i chęci do pracy.
Oferujemy: praca wewnątrz obiektu, terminowość wypłaty wynagrodzenia, pracę w dużej i stabilnej firmie, przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy.
Zainteresowanych proszę o kontakt @
lub telefonicznie pod numer 510-015-563

  • Praca Piaseczno
  • Pracownik ochrony Piaseczno
  • Technik ochrony środowiska Piaseczno
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Piaseczno
  • Specjalista ds. ochrony danych Piaseczno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Piaseczno
  • Pracownik kolei Piaseczno
  • Pracownik umysłowy Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Pracownik fizyczny Piaseczno
  • Pracownik socjalny Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190