PRACOWNIK OCHRONY NIEKWALIFIKOWAN
  • Jarosław
Jarosław, Jarosław, podkarpackie, Polska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0994

Obowiązki:

Dbanie o bezpieczeństwo na strzeżonym obiekcie

obchód powierzonego terenu

uzupełnienie ksiązki służb

WYMAGANIA: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Miejsce pracy: 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.cza-ta.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 31/07/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na okres próbny Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

  • Praca Jarosław
  • Pracownik biurowy Jarosław
  • Pracownik produkcji Jarosław
  • Pracownik fizyczny Jarosław
  • Jarosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584