Pracownik ochrony na obiekt logistyczno- magazynowy- Daszyna
  • Daszyna
Daszyna, Daszyna, łódzkie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
28. 3. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Obowiązki:

  • kontrola i ważenie samochodów
  • Rewizja wejście/ wyjście
  • Nadzór i ochrona obiektu

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie

Jesteśmy zakładem pracy chronionej zatem zapraszamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę zlecenie
  • stawka 28,00 brutto/ godz.
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych LUX MED
  • szkolenie wstępne

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez portal lub kontakt telefoniczny na nr: 7.8.5.8.9.7.3.3.6

  • Praca Daszyna
  • Pracownik fizyczny Daszyna
  • Pracownik biurowy Daszyna
  • Pracownik produkcji Daszyna
  • Daszyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714