Pracownik Ochrony na Grupie Mobilnej-34zł/h
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Securitas Polska
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Grupy Mobilnej.

Lokalizacja: Białystok

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • analiza stanu bezpieczeństwa obiektów,
  • analiza zapisu monitoringu,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,
  • współpraca z organami ścigania.
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • posiadających prawo jazdy kat.B.
  • posiadających doświadczenie w ochronie,
  • potrafiących pracować w zespole,
  • chcących podejmować nowe wyzwania,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze stawką 34zł/h,
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • możliwość rozwoju i awansu (Inspektor/Manager),
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy oraz przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,
  • benefity pozapłacowe: karnet sportowo-rekreacyjny, pakiet medyczny Medicover w dwóch wariantach, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, darmowa siłownia w biurze

Jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą?

Wyślij nam swoje CV lu skontaktuj się pod numer telefonu: 6-9-0-1-0-2-0-3-1.

.skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami :)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik na wysokościach Białystok
  • Technik ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. ochrony danych Białystok
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228