Pracownik ochrony - Lublin
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga mundi
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
Podstawowe obowiązki:
ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją, włamaniem
regularne dokonywanie obchodów (także w godzinach nocnych)
prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie
Wymagania:
pełna dyspozycyjność podczas wykonywania obowiązków służbowych
niekaralność - warunek niezbędny
rzetelność, sumienność, zaangażowanie
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
umowę o pracę
wynagrodzenie wypłacane na czas
wsparcie trenera pracy
Zatrudnienie realizowane jest w ramach projektu "Kariera bez granic", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Technik ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. ochrony danych Lublin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914