Pracownik ochrony - kierowca
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiada za kontrolę stanu zabezpieczenia fizycznego i technicznego fabryki
  • Zapewnia bieżące reagowanie na nieprzestrzeganie bezpieczeństwa zakładu przez pracowników i podwykonawców
  • Zapewnia prowadzenie książki służby oraz dba o uaktualnienie dokumentacji dotyczącej ochrony zakładu
  • Zapewnia kontrolę ruchu pieszego i kołowego - rejestracja gości, serwisantów, dostawców w systemie; weryfikowanie faktycznego czasu pobytu na terenie zakładu
  • Zapewnia kontrolę prewencyjną wchodzących osób w zakresie oceny stanu zdrowia lub innych potencjalnych zagrożeń
  • Zapewnia transport pracowników i gości wg potrzeb
  • Wspiera utrzymanie gotowości użytkowej floty samochodów służbowych przez dostarczanie ich do serwisu i procesowanie innych czynności administracyjnych z nią związanych

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w branży ochroniarskiej
  • Podstawowa znajomość pakietu Ms Office
  • Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego i/lub innego
  • Mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Profesjonalne zachowanie, opanowanie, wysoka kultura osobista
  • Pewność siebie, dynamizm w działaniu, optymizm
  • Sumienne i odpowiedzialne podejście do zadań dotyczących ochrony mienia

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej firmie produkcyjnej
  • Stałe wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym
  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie oraz opieka medyczna)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Technik ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018