Pracownik Ochrony Fizycznej - Detektyw sklepowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
9. 3. 2024

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do naszego Zespołu kandydatów do pracy na stanowisko:

Zadania

  • praca w systemie 8h, 5 dni w tygodniu (40h na tydzień)
  • zapewnienie niezawodnego funkcjonowania ochrony na terenie sklepu
  • ochrona osób i mienia
  • bieżąca kontrola osób przebywających na sklepie

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność oraz spostrzegawczość
  • mile widziane doświadczenie w ochronie
  • dodatkowym atutem będzie wpis na listę KPOF
  • chęć szkoleń i rozwoju (wspieramy w uzyskaniu wpisu na listę KPO)

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • narzędzia potrzebne do pracy, w tym pełne umundurowanie
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • atrakcyjna stawkę 30 zł / h/ brutto

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

  • Praca Łódź
  • Detektyw Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Technik ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551