Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie - obiekt handlowy
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie niezawodnego funkcjonowania ochrony na terenie sklepu
  • Ochrona osób i mienia
  • Bieżąca kontrola osób przebywających na sklepie
  • Praca w systemie 8h, 5 dni w tygodniu (40h na tydzień)

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w ochronie (mile widziane)
  • Wysoka kultura osobista
  • Sprawność fizyczna
  • Odpowiedzialność oraz spostrzegawczość
  • Dodatkowym atutem będzie wpis na listę KPOF
  • Chęć szkoleń i rozwoju (wspieramy w uzyskaniu wpisu na listę KPO)

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Narzędzia potrzebne do pracy, w tym pełne umundurowanie
  • Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • Atrakcyjna stawka, 30 zł / h / brutto

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567