Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • patrolowanie obiektu,
  • współpraca z Dowódcą Zmiany,
  • kontrola ruchu osobowego i transportu.

WYMAGANIA:
  • niekaralność,

  • sumienność,

  • punktualność,

  • mile widziane doświadczenie i wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej lub chęć szkoleń w zakresie ochrony.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie,

  • elastyczny grafik,

  • atrakcyjna stawka,

  • dodatki za polecenie nowego Pracownika,,

  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • narzędzia potrzebne do pracy,

  • pełne umundurowanie.

Dodatkowe świadczenia:

  • paczki świąteczne,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 631
18 246