Pracownik ochrony
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Praca zmianowa  według grafiku  w  godz. 7/19-19/7,

OFERUJEMY:

-         Niezbędne narzędzia do pracy

-         Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

-         Zatrudnienie na umowę zlecenie

WYMAGANIA :

-         Wymagane zaświadczenie o niekaralności

-         Znajomość obsługi  komputera ,

-         Mile widziana znajomość obsługi urządzeń technicznych  centrali  ppoż.

-         Mile widziane doświadczenie pracy w ochronie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-         Wydawanie kart i kluczy

-         Obserwacja osób wchodzących i wychodzących

-         Czuwanie nad porządkiem na obiekcie

-         Obsługa monitoringu, Centralki PPOZ  , BMS

-         Raportowanie pracy

  • Praca Zakroczym
  • Pracownik fizyczny Zakroczym
  • Pracownik biurowy Zakroczym
  • Pracownik produkcji Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714