Pracownik Ochrony
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.

Naszym Klientem jest Zakład Pracy Chronionej, lider w swojej branży, zajmujący się ochroną osób, mienia, usługami czystościowymi.

Obowiązki

  • Ochrona mienia
  • Kontrola ruchu osobowego, materiałowego
  • Kontrola ruchu pojazdów
  • Patrolowanie chronionego terenu
  • Obsługa monitoringu

Wymagania

  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność
  • Mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Dwuzmianowy system pracy 6:00-18:00 / 18:00-06:00
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3600 złotych brutto!
  • Stabilność zatrudnienia
  • Zatrudnienie od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie!

  • Praca Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Technik ochrony środowiska Tychy
  • Specjalista ds. ochrony danych Tychy
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Tychy
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075