Pracownik ochrony - drogeria - Bielany Wrocławskie
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
11. 9. 2024

Jesteśmy jedną z największych firm w branży bezpieczeństwa, ochrony i usług utrzymania czystości w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Od ponad 30 lat dbamy o bezpieczeństwo wielu firm i gospodarstw domowych.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

  • Pracownika Ochrony w drogerii
  • Praca w wyznaczone dni i godzinach otwarcia drogerii (środa-sobota, 11:00-21:00)

Obowiązki:

  • nadzór bezpośredni obiektu
  • przeciwdziałanie skutkom kradzieży
  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • niekaralność
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

  • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

- wysyłając swoje CV

- telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem: 885 877 556

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045