Pracownik ochrony - Dowódca zmiany - market budowlany - Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
14. 4. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • nadzór nad podległymi pracownikami ochrony,

  • prowadzenie dokumentacji obiektowej,

  • bieżąca współpraca z dyrekcją sklepu,

  • delegowanie pracowników na przerwę oraz zastępowanie wszystkich pracowników na przerwach,
  • ujęcia sprawców kradzieży.

Wymagania:

  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia),
  • dyspozycyjność,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • znajomość obsługi komputera oraz CCTV,
  • doświadczenie w branży,
  • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony .

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • umowę zlecenie - docelowo umowę o pracę
  • stawkę godzinową 29,10 zł brutto
  • darmowe, pełne umundurowanie
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,
  • zatrudnienie od zaraz!

Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu

  • Praca Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Rzeczoznawca budowlany Poznań
  • Deweloper budowlany Poznań
  • Technik ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Poznań
  • Specjalista ds. ochrony danych Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749