Pracownik ochrony - Częstochowa
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
HR for Business Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zmień pracę na lepszą - zasługujesz na więcej!
Stanowisko:
Pracownik ochrony – Częstochowa
Zadania/Czynności:
- Obsługa bramy wjazdowo-wyjazdowej
- Obsługa systemów teleinformatycznych związanych z prowadzeniem dziennika i ewidencji ruchu pojazdów
Wymagania:
- Chęci do pracy:)
- Doświadczenie w pracy w ochronie niewymagane - jesteśmy gotowi przeszkolić i wprowadzić w świat ochrony młode osoby szukające pierwszej pracy
- Obsługa komputera
- Dyspozycyjność do pracy wg grafiku
- Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!
Oferujemy:
-Przeszkolenie i realną możliwość późniejszego awansu (na operatora monitoringu, dowódcę zmiany)
- Dodatek do wynagrodzenia za pracę przy obsłudze bramy wjazdowo-wyjazdowej na zakład
- Premię frekwencyjną
- Skierowanie po okresie próbnym na darmowy kurs KPOF
-Docelowe, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/umowie zlecenie
-Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Elastyczny grafik
- Bezpłatne umundurowanie
- Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
- Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach
Zadzwoń zanim zrobi to ktoś inny!
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510 011 968 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP. Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1.

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Technik ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. ochrony danych Częstochowa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782