Pracownik ochrony - Centrum Dystrybucji Sosnowiec
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Argus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik ochrony
Agencja Ochrony Argus zatrudni osoby na stanowisko pracownik ochrony do pracy na terenie Centrum Dystrybucji Jeronimo Martins – magazyn sieci Biedronka, w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej 8B.
Zakres obowiązków:
Zabezpieczenie obiektu, kontrola pracowników, odprawa/kontrola ruchu towarowego .
Praca na 2 zmiany po 12 godzin w ruchu ciągłym – praca również w weekendy i święta.
Oferujemy:
-Pierwsze 2-3 miesiące – zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, następnie umowa o pracę.
-Stawka 21 zł/h netto (do ręki)
-Premia uznaniowa
-Darmowy posiłek
-Szkolenie stanowiskowe
-Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego i zdrowotnego (PZU)
Wymagania:
-Obsługa komputera w stopniu podstawowym
-Zaświadczenie o niekaralności
-Dobra kondycja fizyczna

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Technik ochrony środowiska Sosnowiec
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Sosnowiec
  • Specjalista ds. ochrony danych Sosnowiec
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536