Pracownik Ochrony
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gegenbauer Polska
2. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemów telewizji dozorowej oraz kontroli dostępu,
  • kontrola dostawców oraz pracowników zakładu,
  • monitowanie obiektu,
  • zadania związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie tematyką ochrony mienia, ochroną przeciwpożarową, nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa,
  • dyspozycyjność do pracy w trybie 24h,12h,
  • niekaralność,
  • znajomość j. angielskiego.
  • wpis na KPO.

To oferujemy

  • poznanie nowoczesnych technologii zabezpieczeń,
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb,
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin.

  • Praca Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Technik ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Kraków
  • Specjalista ds. ochrony danych Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190