Pracownik ochrony
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
SED-HUT S.A.
5. 9. 2024

PU SED-HUT SA z wieloletnim doświadczeniem w ochronie i sprzątaniu zatrudni pracowników ochrony.

Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Pomaga osobom z niepełnosprawnością powrócić na rynek pracy i zorganizować dla nich stanowisko pracy.

Zatrudnimy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków:

  • Obsługa portierni.
  • Wydawanie kluczy.
  • Informowanie interesantów.
  • Obsługa bramy wjazdowej - rampy.
  • Zamykanie bram, drzwi, okien.
  • Kontrola systemu alarmowego i p.poż.
  • Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody.
  • Prowadzenie książki wykonywanej służby.

Wymagania:

  • Staranność, sumienność, punktualność.
  • Komunikatywność.
  • Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Comiesięczne pewne wynagrodzenie.
  • Możliwość częściowego dofinansowania zakupu leków.

  • Praca Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Technik ochrony środowiska Zabrze
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Zabrze
  • Specjalista ds. ochrony danych Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536