Pracownik ochrony
  • Trzebnica, Żmigród
dolnośląskie, Trzebnica, Żmigród, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (12 h zmiany)
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją
  • Chęci do nauki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane:

  •  Doświadczenie pracy w ochronie osób i mienia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szczegółowe szkolenie wdrożeniowe dla nowych osób
  • Możliwość awansu w strukturach ochrony obiektu
  • Premie za odbycie służby
  • Pełne dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed
  • Zapewniony posiłek w stołówce pracowniczej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość wyboru preferencyjnej pożyczki
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na wydarzenia sportowe
  • Program poleceń pracowniczych

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny dolnośląskie
  • Pracownik biurowy dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179