Pracownik Ochrony
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
IMPEL
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Adamów koło Grodziska Mazowieckiego
Zadania: Nadzór nad pracownikami, kontrola osób i mienia powierzonego, obchód terenu, obsługa komputera, rejestracja wejść i wyjść, obsługa bramy wjazdowej.
Wymagania: Własny środek transportu do miejsca pracy, obsługa komputera, zaangażowanie i chęci do pracy.
Oferujemy: wynagrodzenie 32,00 zł /h brutto, praca wewnątrz obiektu, pracę systemie zmianowym 5,30 –22, 30 co trzeci dzień, umowę zlecenie / umowa o pracę, terminowość wypłaty wynagrodzenia, pracę w dużej i stabilnej firmie, przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy, bardzo dobre warunki socjalne.
Zainteresowanych proszę o kontakt @
lub telefonicznie pod numer 571 330 639

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210