Pracownik ochrony – Szamotuły
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, wielkopolskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
24. 4. 2024

Agencja Ochrony Seris Konsalnet zatrudni pracowników na stanowisko pracownika ochrony.

Obiekt: Przemysłowy

Miejsce pracy: Szamotuły

Zakres obowiązków:

• Kontrola ruchu osób i pojazdów,

• Patrolowanie obiektu,

• Prowadzenie dokumentacji służbowej,

Wymagania:

• Dobra organizacja pracy,

• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

• Niekaralność, (na podstawie oświadczenia)

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • 12-13 h zmiany dzienne oraz nocne
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

    • Szkolenie wstępne,

    • Pakiety medyczne wraz z ubezpieczeniem,

    • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

    Z racji tego że jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej to zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków i dojazdów

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 8.8.5.8.7.9.8.5.9

  • Praca Szamotuły
  • Pracownik biurowy Szamotuły
  • Pracownik fizyczny Szamotuły
  • Pracownik produkcji Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532