Pracownik obszaru magazynowego
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Logart Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek dostaw - podczas pierwszych etapów rozwoju zakładu
  • Obsługa i nadzór nad transakcjami magazynowymi
  • Przygotowanie i zatwierdzanie dokumentacji magazynowej
  • Monitorowanie łańcucha dostaw
  • Nadzór nad zespołem przepakowującym produkty - w przyszłości, wraz z rozwojem zwiększenie zespołu nadzorowanego
  • Kontrola zużycia surowców oraz uzupełnianie zapasów
  • Wydawanie materiałów na produkcję i księgowanie transakcji magazynowych

Wymagania pracodawcy

  • Chęć do podjęcia ciekawego i długoterminowego wyzwania zawodowego
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane (Szukamy osoby chętnej do wyrobienia uprawnień)
  • Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, ale doświadczenie w pracy na magazynie lub na stanowisku dysponenta produkcji - mile widziane
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywność

Pracodawca oferuje

  • Realny udział w rozwoju nowego zakładu firmy w Polsce
  • Szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • Kluczowy wpływ na dalsze kształtowanie procesów magazynowych/logistycznych
  • Realne możliwości awansu wraz z rozwojem struktur zakładu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183