Pracownik obsługi wagi
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
22. 8. 2024

KOBYLARNIA S.A. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni k/Bydgoszczy, Bogusławicach k/Włocławka oraz Miękini k/Wrocławia. Świadczy także usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego oraz specjalistycznych środków transportu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wagi samochodowej (po przeszkoleniu),
  • Sporządzenia raportów w arkuszu kalkulacyjnym,
  • Weryfikacja dostaw (raportowanie rozbieżności wskazań wagi w stosunku do kwitów wagowych lub dok WZ dostawcy),
  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów budowlanych na zapleczu budowy.

Wymagania:

  • Uczciwość, Odpowiedzialność, sumienność, dokładność,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Samodzielność,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i w sobotę,
  • Miejsce zamieszkania w pobliżu umiejscowienia wagi.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Gdańsk
  • Obsługa hotelowa Gdańsk
  • Obsługa gastronomii Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik biurowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544