Pracownik Obsługi Sklepu
  • Węgrów
Węgrów, Węgrów, Województwo mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Zarządzanie ekspozycją produktów i monitorowanie ich świeżości

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Rzetelność, uczciwość i pozytywne nastawienie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie
  • Komunikatywność
  • Aktualne badania sanitarne lub gotowość do ich uzyskania

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Talony świąteczne, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie życiowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Węgrów
  • Pracownik biurowy Węgrów
  • Pracownik fizyczny Węgrów
  • Pracownik produkcji Węgrów
  • Węgrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544