PRACOWNIK OBSŁUGI SERWISU MASZYN ROLNICZYCH
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, podlaskie, Polska
(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Wprowadzanie dokumentów do systemu, Przyjmowanie, wysyłanie zamówień. Obsługa klienta detalicznego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 385 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1 : Dobra znajomość komputera i rysunku technicznego[Inne : Mile widziane doświadczenie w branży AGRO.

Pracodawca

Nazwa: GAMA GROUP Szepietowscy Sp. J.

Adres: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190