Pracownik obsługi punktu (również z orzeczeniem)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpowergroup
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy biurowej z obsługą klienta ?
Masz inne obowiązki np. studia i chciałbyś połączyć je z pracą na niepełny etat ?
Możesz połączyć bez obaw te obie rzeczy – oferujemy Ci elastyczny grafik !
A może po prostu szukasz swojej pierwszej pracy ?
Nie musisz mieć doświadczenia – Wszystkiego Cię nauczymy !
Zadania:
-Praca w punkcie obsługi klienta: udzielanie na życzenie klienta rat na zakupy w sklepie meblowym – Pamiętaj, że nie wymagamy od Ciebie sprzedaży żadnych produktów, czy usług !
-Proste prace biurowe: kserowanie, skanowanie, wypełnianie i przechowywania dokumentacji
-Sprawowanie opieki nad procesem spłacania rat
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
-Nie musisz mieć doświadczenia !!! Możesz liczyć na przyuczenie do tego stanowiska pracy
-Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office
-Dyspozycyjność do pracy zmianowej
-Kultura osobista, zdolności komunikacyjne
Oferta:
-Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Praca w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację i realizację interesujących zadań
-Bogaty pakiet benefitów - dofinansowanie do zajęć sportowych (Karta Multisport), opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe na życie i nie tylko
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie cv.
Prosimy również o przesłanie informacji, czy dana osoba korzysta z uprawnień wynikających z przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509