PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Welcome Airport Services Sp. z o.o.
17. 9. 2024
od 5 200 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- ręczny rozładunek i załadunek bagażu z/do samolotów
- operowanie specjalistycznym sprzętem lotniskowym
- prowadzenie samochodu w strefie zastrzeżonej
- dostarczanie bagażu z sortowni pod samolot

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy/magazyniera/pracownika fizycznego. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Obowiązki:
- ręczny rozładunek i załadunek bagażu z/do samolotów;
- operowanie specjalistycznym sprzętem lotniskowym;
- prowadzenie samochodu w strefie zastrzeżone;
- dostarczanie bagażu z sortowni pod samolot;
Praca w godz. 4:15-13:00/11:00-22:00/16:00-22:00
Zgłoszenia: tel. 727 666 016, e-mail: r.sagan@airportsacademy.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584