Pracownik Obsługi Naziemnej
  • Warszawa, ul. Wirażowa 35
mazowieckie, Warszawa, ul. Wirażowa 35, mazowieckie, Polska
Logwin Poland Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL. Dołącz do naszego zespołu w Warszawie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa przesyłek eksportowych - przyjęcie towaru, nadzór nad prawidłowym przebiegiem przekazania agentowi przesyłek,
  • Obsługa przesyłek importowych - rewizje, przygotowanie do transportu, sporządzanie dokumentów dostawy, wydanie towaru klientowi/kierowcy,
  • Przygotowywanie listów CMR, listów lotniczych, dokumentów dostawy, dokonywanie kontroli bezpieczeństwa przesyłek wskazanych przez służby lotniska
  • Kontakt ze służbami GIS, FITO, UC, Agentami Handlingowymi
  • Generowanie w systemach zarządzania dokumentów wewnętrznych na potrzeby procesu operacyjnego
  • Koordynacja współpracy z podwykonawcami, min. Firmy przewozowe, AC, Linie Lotnicze

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  z wynagrodzeniem w przedziale 6000-6500 zł brutto oraz możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy
  • oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. Pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne
  • Brak dress code’u
  • Parking dla pracowników

Od kandydatów(ek) oczekujemy:

  • Doświadczenie w branży logistycznej
  • Znajomość procesów transportowych i spedycyjnych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584