PRACOWNIK OBSŁUGI MAGAZYNU - CERSANIT S.A.
  • Opoczno 26-300
łódzkie, Opoczno 26-300, łódzkie, Polska
Cersanit S.A.
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Centrum Dystrybucji Cersanit,

w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI MAGAZYNU

Miejsce pracy: Opoczno, ul. Przemysłowa 7

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacją
  • Konfekcjonowanie oraz pakowanie wyrobów gotowych
  • Obsługa wózka paletowego elektrycznego
  • Obsługa terminala

Co oferujemy swoim Pracownikom?

  • Bezpłatny dowóz
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i uprawnień
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia, w tym możliwość uzyskania uprawnień UDT
  • Wsparcie opiekuna w procesie wdrożenia
  • Jasny i oparty o cele system premiowy
  • Okolicznościowe świadczenia pieniężne
  • Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Grupy Cersanit

Wymagania

Czego oczekujemy od osób zainteresowanych ofertą?

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Sumienności, uczciwości oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia UDT

  • Praca łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567