PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ
  • Słomniki
Słomniki, Słomniki, małopolskie, Polska
Almus Sp. z o.o.
11. 4. 2024

ALMUS – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające od 1997 roku w branży produkcji papierów higienicznych w związku z instalacją nowych linii produkcyjnych rozpoczyna rekrutację do zakładu produkcyjnego w Słomnikach na stanowisko:

Obowiązki

- nadzorowanie produkcji
- podstawowa obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

Wymagania

- dyspozycyjność, punktualność, energia i inicjatywa
- chęć i motywacja do pracy
- przestrzeganie przepisów BHP
- mile widziane doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji
Dodatkowym atutem będzie
- doświadczenie w pracy na liniach automatycznych

Oferujemy

- pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej nowoczesne technologie
- praca w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)
- dynamiczne środowisko pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- gwarancja stałej pracy
- dodatkowe ubezpieczenie
- praca na innowacyjnej linii produkcyjnej

CV należy przysyłać na adres lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Słomniki
  • Pracownik produkcji Słomniki
  • Pracownik biurowy Słomniki
  • Pracownik fizyczny Słomniki
  • Słomniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782