Pracownik obsługi klienta za ladą tradycyjną na dziele mięso/grill.
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Schiever Polska
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • codzienne dbanie o ekspozycję produktów,
  • obsługa klienta za ladą i doradztwo w wyborze produktów,
  • dbanie o porządek na dziale,
  • umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

WYMAGANIA:
  • zaangażowania w pracę,
  • doświadczenia z takim samym lub podobnym asortymentem,
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na 0,75 etatu i terminowe wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie na stanowisko pracy,
  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • z nami możesz pomóc innym, biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. obsługi klienta Legnica
  • Pracownik na wysokościach Legnica
  • Tajemniczy klient Legnica
  • Obsługa hotelowa Legnica
  • Obsługa gastronomii Legnica
  • Pracownik produkcji Legnica
  • Pracownik biurowy Legnica
  • Pracownik ochrony Legnica
  • Pracownik socjalny Legnica
  • Pracownik kolei Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190