Pracownik obsługi klienta w dziale sprzedaży aptecznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Salus International Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Praca polegająca na przyjmowaniu zamówień z aptek współpracujących z Hurtownią.
  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność sprawnego przyjmowania zamówień od klientów.
  • Pozytywna energia, zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnej.
  • Znajomość branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń zawodowych oraz rozwój własnych kompetencji.
  • Dodatkowe benefity np.: ubezpieczenie grupowe, pakiety Medicover, ZFŚS, kawa i herbata,

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584