Pracownik obsługi klienta (również osoby niepełnosprawne) - Rzeszów
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Poszukiwany Pracownik Obsługi Klienta
Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi i masz pozytywne nastawienie, to praca idealna dla Ciebie!
Miejsce pracy: Rzeszów
Obowiązki: - Bezpośrednia obsługa klientów oraz pomoc w rozwiązywaniu ich problemów. - Przyjmowanie i realizacja zamówień. - Udzielanie informacji o ofercie firmy. - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania stanowiska
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. - Umiejętność pracy pod presją czasu. - Znajomość języka [wpisz język, jeśli jest wymagany. - Mile widziany osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. - Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Konstruktor (osoba) Rzeszów
  • Łącznik (osoba) Rzeszów
  • Tajemniczy klient Rzeszów
  • Obsługa hotelowa Rzeszów
  • Obsługa gastronomii Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521