Pracownik obsługi klienta (również osoby niepełnosprawne)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Poszukiwany Pracownik Obsługi Klienta

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi i masz pozytywne nastawienie, to praca idealna dla Ciebie!

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Bezpośrednia obsługa klientów oraz pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień.
  • Udzielanie informacji o ofercie firmy.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania stanowiska

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka [wpisz język, jeśli jest wymagany.
  • Mile widziany osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Konstruktor (osoba) Kraków
  • Łącznik (osoba) Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521