Pracownik obsługi klienta / pomoc kuchenna
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Compass Group Poland
13. 10. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:Pracownik obsługi klientaMiejsce pracy: Opole ul. Gosławicka (restauracja pracownicza)

Obowiązki

  • • Obsługa klienta - nakładanie i wydawanie posiłków,
  • • Obsługa kasy,
  • • Dbanie o czystość na miejscu pracy,
  • • Proste zadania w kuchni (pomoc przy przygotowaniu potraw, kanapek, sałatek),
  • • Wsparcie w zmywalni naczyń.

Wymagania

  • • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • • Mile widziane doświadczenie w gastronomii.

Oferujemy

  • • Bezpłatne posiłki pracownicze,
  • • Porady prawne, finansowe i psychologiczne,
  • • Przyjazną atmosferę pracy,
  • • Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi,
  • • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-16.00 (zmiany po 8h).
  • Weekendy wolne.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. obsługi klienta Opole
  • Pomoc kuchenna Opole
  • Pomoc kuchenna Opole Lubelskie
  • Tajemniczy klient Opole
  • Obsługa gastronomii Opole
  • Obsługa hotelowa Opole
  • Pomoc dentystyczna Opole
  • Pomoc domowa Opole
  • Pracownik ochrony Opole
  • Pracownik socjalny Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183