Pracownik obsługi klienta/ Pomoc kuchenna
  • Skarbimierz Osiedle
opolskie, Skarbimierz Osiedle, opolskie, Polska
Compass Group Poland
13. 10. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z otwarciem nowej restauracji poszukujemy osoby na stanowisko:Pracownik obsługi klienta/ Pomoc kuchennaMiejsce pracy: Skarbimierz-Osiedle ul. Smaków 1

Obowiązki

  • • Nakładanie i wydawanie posiłków,
  • • Rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej,
  • • Dbanie o czystość na miejscu pracy,
  • • Proste zadania w kuchni (pomoc przy przygotowaniu potraw, kanapek, sałatek).

Wymagania

  • • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • • Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi,
  • • Bezpłatne posiłki pracownicze
  • • Prywatną opiekę medyczną
  • • Ubezpieczenie na życie
  • • Kartę Multisport
  • • Dostęp do bezpłatnych porad prawnych, finansowych i osobistych
  • • Przyjazną atmosferę pracy
  • • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • • Nagrody i premie uzależnione od wyników restauracji
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Miejsce pracy: Skarbimierz-Osiedle ul. Smaków 1
  • Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie 3 zmianowym (5 dni w tygodniu, zmiany po 8h)

  • Praca opolskie
  • Pomoc kuchenna Strzelce Opolskie
  • Pomoc kuchenna opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183