Pracownik Obsługi Klienta.
  • Pleszew
Pleszew, Pleszew, Wielkopolskie, Polska
Technix
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy Pracownika Obsługi Klienta.
Firma Technix poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta na pełny etat (8:00-16:00). Jeśli jesteś komunikatywny/a, nie masz problemu z przyswajaniem wiedzy technicznej, lubisz pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania!
Obowiązki:
Obsługa nowych oraz obecnych klientów firmy.
Odbieranie telefonów i udzielanie informacji klientom.
Prowadzenie obsługi serwisowej na telefonie.
Skręcanie sterowników zgodnie z instrukcją.
Pakowanie towarów do wysyłki zgodnie z standardami firmy.
Obsługa reklamacji zgodnie z procedurami firmy.
Wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie obsługi klienta i innych zadań administracyjnych.
Wymagania:
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Punktualność.
Dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu.
Zdolność do obsługi telefonów i komputera.
Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na pełen etat w godzinach 8:00-16:00, miejsce pracy: Pleszew.
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń wewnętrznych.
Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole.
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na adres email: @
Oczekujemy na Twoją aplikację!

  • Praca Pleszew
  • Pracownik biurowy Pleszew
  • Pracownik fizyczny Pleszew
  • Pracownik produkcji Pleszew
  • Pleszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544