Pracownik obsługi klienta
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Compass Group Poland
13. 10. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA z prawem jazdy kat. BMiejsce pracy: Sosnowiec ul. Inwestycyjna (restauracja pracownicza).

Obowiązki

  • • Wydawanie posiłków,
  • • Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.
  • • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku.
  • • Transport posiłków na terenie zakładu.

Wymagania

  • • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku.
  • • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • • Bezpłatne posiłki pracownicze,
  • • Prywatną opiekę medyczną,
  • • Ubezpieczenie na życie,
  • • Kartę Multisport,
  • • Przyjazną atmosferę pracy,
  • • Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi,
  • • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00-15.00/ 19.00-3.00.

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. obsługi klienta Sosnowiec
  • Tajemniczy klient Sosnowiec
  • Obsługa hotelowa Sosnowiec
  • Obsługa gastronomii Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931