Pracownik Obsługi Dworca Autobusowego - Dyżurny Ruchu w Centrum Operacyjnym Dworca Autobusowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A
9. 5. 2024

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie i motywacja
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • asertywność i komunikatywność

Zadania:

  • kontrola punktualności odjazdów przewoźników korzystających z dworca
  • odprawa autobusów
  • obsługa centrum monitoringu obiektu
  • współpraca z przewoźnikami
  • współpraca z ochroną obiektu i służbami utrzymania czystości

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowa znajomość jednego z języków (angielski, rosyjski, ukraiński)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w centrum operacyjnym dworca autobusowego
  • umowę o pracę
  • zmianowy system pracy
  • świadczenia socjalne
  • miłą i przyjazną atmosferę

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246