Pracownik obsługi automatów vendingowych (gastronomia)
  • Lubin
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
18. 10. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Lubin

Chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z gastronomią?

Lubisz kontakt z ludźmi? Dołącz do branży gastronomicznej i razem z naszym klientem buduj swoje doświadczenie.

Praca jednozmianowa, na cały etat, od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę-zleceniew dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samochód służbowy
  • Pracęna 1 zmianę 7-15 lub 8-16, pon.-pt., wolne weekendy
Ogólny zakres obowiązków:
  • Uzupełnianie asortymentów towarowych (spożywczych)
  • Dbanie o czystość i estetykę urządzeń
  • Analizowanie usterek i rozwiązywanie drobnych problemów technicznych
  • Samodzielne zarządzanie gospodarką magazynową (pobranie i rozliczanie z powierzonego towaru)
Oczekiwania:
  • Rzetelność, uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Książeczkasanepidowska
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy
  • Samodzielność (inicjatywa w działaniu, umiejętności techniczne)
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego cię nauczymy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji lub kontaktu:

668-869-469, Legnica ul. Wrocławska 43/2.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Lubin
  • Pracownik biurowy Lubin
  • Pracownik fizyczny Lubin
  • Pracownik produkcji Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776